Nincs engedélyezve a javascript.

Születésnapi könyvbemutató a Budakeszi Vadasparkban

péntek
486237894_1217452617047378_8172418769225658150_n.jpg

A Móra Kiadó hetvenötödik születésnapját többek között egy izgalmas állatos antológiával ünnepeljük, amelynek bemutatóját 2025. április 5-én, szombaton délelőtt tartjuk a Budakeszi Vadasparkban, a főbejárat melletti szaletliben.

A Lehetne orrszarvúnk című kötetben olyan klasszikus és kortárs szövegek kaptak helyet, amelyek humora, tanítása, meghittsége a kiadónk által is fontosnak tartott értékeket közvetíti. A sokféle írói univerzumot − Kányádi Sándortól kezdve Janikovszky Éván át egészen Lackfi Jánosig − a nemzetközi elismertségű magyar illusztrátor, Láng Anna képi világa varázsolja igazán különlegessé. Valljuk, hogy „a jó történetek sosem érnek véget”, hanem velünk maradnak, és elkísérnek minket gyermekkorunktól a felnőtté válásig és azon túl is − ez nagyszüleink öröksége, amelyet mi is továbbadunk unokáinknak.

 

A könyvbemutató a Vadasparkban rendezett Örökbefogadók napja elnevezésű programhoz kapcsolódik. A délelőtt során felolvasással és kézművesprogrammal várjuk a családokat. A kötet szerzői közül Mészöly Ágnes, Nyulász Péter és Zalka Csenge Virág olvassák fel az antológiában szereplő írásukat.

 

Milyen állatot fogadjunk örökbe?

 

Hamarosan te is segíthetsz nekünk eldönteni, hogy a Vadaspark lakói közül melyik állatot fogadjuk örökbe! Keresd a szavazást a Móra Kiadó Facebook-oldalán.

 

Szeretettel várunk minden állat- és könyvbarátot a Lehetne orrszarvúnk című antológia bemutatójára!

485727037_1217534793705827_7450768273016989442_n.jpg
Lehetne orrszarvúnk

Lehetne orrszarvúnk

Móra Könyvkiadó, 2025.03.25.
75 éves lett a Móra Kiadó! Ebben az ünnepi antológiában olyan klasszikus és kortárs szövegek kaptak helyet, amelyek humora, tanítása, meghittsége mindazokat az értéket közvetítik, amelyet kiadónk is fontosnak tart.